Wellness World

Vyberte si, čo Vás zaujíma

Výsledok hľadania

Luna LED svetlo

Luna LED svetlo s teplým osvetlením a vstavaným držiakom na hlinikovom ráme slnečníka pre spríjemnenie večerného oddychu.

Ochranný kryt

Najlepšia ochrana na zabezpečenie vášho vonkajšieho slnečníka pred zlými poveternostnými podmienkami a dlhým nepoužívaním.

Spájací žlab

Jardinico spájací žlab na odtekanie vody požadovanými smermi. Dostupný v rovnakej farbe ako slnečník, aby spolu dokonale ladili.

JCP.1 Series

Séria Caractère One prekvapí svojou pevnosťou. Slnečník má hladkú líniu a elegantný nádych. Otvára sa pomocou systému push-up až kým posúvač automaticky nezapadne na miesto. Farby rámu, látok a modely na výber.

JCP.2 Series

Séria Caractère Two ponúka vonkajšie slnečníky poskytujúce až 25 m2 tieňa. Vďaka teleskopickému systému môžete stabilný slnečník plynulo otvárať a zatvárať. Je ľahko presúvateľný. Farby rámu, látok a modely na výber.

JCP.3 Series

Do kolekcie Caractère zapadá aj najikonickejší model – Séria Three. Slnečník, ktorý sa stane srdcom vašej záhrady, ideálny na ochranu pred slnkom. Každý model sa bezproblémovo pohybuje a obsluhuje. Farby na výber.

Borocay

Borocay je najnovším prírastok so žulovou základňou a otváraním pomocou páky so samozamykacím rebríkovým systémom na stĺpe.

Antego

Slnečník Antego prináša nové tvary s priemerom až do 350 cm, dodáva sa v mnohých povrchových úpravách a farbách, ľahká manipulácia.

Moorea

Elegantný, bezchybne fungujúci slnečník. Má poškriabaný teakový rám, prirodzený a drsný vzhľad, plynulé otváranie a zatváranie.

Nenašli ste čo ste hľadali?

Hľadať znova