Wellness World

jardinico-terasovy-nabytok-flexx-dvojite_sedadlo

Flexx – Modulárne dvojité sedadlo

Elegantná kolekcia Flexx ponúka nadčasový dizajn hladkého teakového dreva v kombinácií s príjemnými vankúšmi, ktorých odolnosť voči vplyvom aj vonkajšieho prostredia zabezpečuje Sunbrella® 100% roztok farbený akrylom.
Flexx – Modulárne dvojité sedadlo používa na rám tropické tvrdé drevo s hladkou povrchovou úpravou s časťami z nehrdzavejúcej ocele.  Vzhľad rámu kresla kombinuje ručne tkané alebo viazané operadlo z polyolefínu, odolné voči UV žiareniu, vode a škvrnám. Odolnosť vankúšov voči vplyvom prostredia zabezpečuje Cat. C – 100% roztok farbený akrylom. Typické pre produkty Jardinico kolekcie Flexx je jednoduchá údržba.

Kolekcia Jardinico Flexx zanecháva trvalý dojem vďaka svojmu nadčasovému dizajnu a kvalitnému teakovému drevu. Kolekcia, v ktorej hrá teak vedúcu úlohu striedaním hladkých, elegantných a zakrivených línií. Všetky produkty z kolekcie sa hodia do vnútorného a vonkajšieho prostredia.

Flexx – Modulárne dvojité sedadlo je rovnako prínosom do celej zostavy, ktorou si doprajte komfortný oddych. Doplňte svoj vonkajší priestor s exkluzívnou kolekciou a užívajte si slnko po celé leto.

Jardinico – luxusný terasový nábytok pre vašu spokojnosť od Wellness world.

Rozmery

Veľkosť slnečníka

Materiál

Farba rámu

Vankúš

Inšpirácia

Najnovšie produkty