Wellness World

jardinico-nabytok-legna-konferencny stolik

Legna – Konferenčný stolík

Kolekcia s osobným dotykom a pocitom úžasu.

Legna je tu na to, aby zanechala pocit úžasu. Každý kúsok v kolekcii dodáva osobný dotyk vašej záhrade alebo terase. Zahŕňa kompletný set s kreslom, dvojkreslom, pohovkou a príslušnými konferenčnými stolíkmi.

Jardinico – luxusný terasový nábytok kolekcia Legna – Konferenčný stolík má jedinečný povrch, ktorý ukazuje krásu brúseného teaku tmavšieho odtieňa. Vďaka kolekcii pôsobí dizajn bez námahy, poskytuje najlepší komfort a naplno využíva remeselné spracovanie. Pevný, ale ľahký, elegantný rám s hrubou a poškriabanou textúrou. Za stolík Jardinico Legna sa môžete kedykoľvek počas dňa usadiť s drinkom a dobrou knihou. Užite si pohodu, pozvite priateľov alebo rodinu pre spoločné nekonečné letné večery na terase.

Brúsený teak sa vracia. Legna – Konferenčný stolík predstavuje nadčasovú krásu a eleganciu. Nerovnomerné tíkové lamely upravené česaním poskytli drevu surový, poškriabaný vzhľad. Následne sa naniesol náter pre tmavší povrch. Všetky stolové dosky vyrobené z prvotriednej kvality majú vysokú odolnosť voči účinkom ultrafialového žiarenia, chlóru a morskej vody.

Výhody Jardinico Legna

  1. Jednoduchá údržba. Nechajte teak vyzrieť na slnku alebo použite chránič na osvieženie a udržanie tmavej farby.
  2. Dobrá odolnosť voči pôsobeniu UV žiarenia, chlóru a morskej vody.
  3. Jednoduché čistenie. V prípade potreby použite mäkkú handričku alebo kefu, teplú vodu a jemný čistiaci prostriedok.
  4. Príležitostne použite teakový chránič, aby bol povrch odolný voči vode a nečistotám.

 

Jardinico – luxusný terasový nábytok pre vašu spokojnosť od Wellness world.

Rozmery

Veľkosť

Materiál

Farba dreva

Inšpirácia

Najnovšie produkty