Wellness World

jardinico-nabytok-legna-lezadlo

Legna – Ležadlo

Kolekcia s osobným dotykom a pocitom úžasu.

Legna je tu na to, aby zanechala pocit úžasu. Každý kúsok v kolekcii dodáva osobný dotyk vašej záhrade alebo terase. Zahŕňa kompletný set s kreslom, dvojkreslom, pohovkou a príslušnými konferenčnými stolíkmi.

Legna – Ležadlo prenáša naše pohodlie zvnútra von. Vďaka neutrálnym farbám všetkých materiálov a svojmu dizajnu sa pohovky hodia do rustikálneho aj moderného prostredia. Jedna z najútulnejších kolekcií s prívlastkom „luxusný terasový nábytok s osobným dotykom a pocitom úžasu.“. Na ležadlo Jardinico Legna sa môžete kedykoľvek počas dňa usadiť s drinkom a dobrou knihou. Užite si pohodu, ako na ktorejkoľvek z ostatných pohoviek kolekcie Legna. Pozvite priateľov alebo rodinu pre spoločné nekonečné letné večery na terase.

Každé kreslo, pohovka aj Legna – Ležadlo tvorcovia Jardiniko obohacujú ručne tkaným povrazom s hrúbkou 10 mm. Lano pozostáva z jemnej kombinácie bielej a šedej farby, ktorá krásne ladí s látkou vonkajších vankúšov. Otvorená a priehľadná štruktúra dodáva každej pohovke elegantný vzhľad.

Výhody Jardinico Legna

  1. Poskytuje pohodlnú oporu chrbta.
  2. Sunbrella® 100% roztok farbený akrylom.
  3. UV odolný. Lano sa vplyvom slnka nefarbí.
  4. Ručne tkané.

 

Jardinico – luxusný terasový nábytok pre vašu spokojnosť od Wellness world.

Rozmery

Veľkosť

Materiál

Farba rám, vankúš a lano

Inšpirácia

Najnovšie produkty