Wellness World

jardinico-nabytok-mauroo-pohovka_1s-01a

Mauroo – Pohovka 1S

Modulárny dizajn a všestranné využitie na každú terasu.

Prispôsobený vášmu výberu a preferenciám. Všestranné využitie, dizajnový modulárny koncept, vysokovýkonné vonkajšie vankúše s veľkým objemom.

Mauroo – Pohovka 1S používa na rám práškovo lakovaný hliník. Odolný voči vode a škvrnám. Vzhľad rámu kresla kombinujú vonkajšie vankúše odolné voči vplyvom prostredia, ktoré zabezpečuje Cat. C – 100% roztok farbený akrylom. Typické pre všetky produkty Jardinico kolekcie Mauroo je jednoduchá údržba. Pre náročných klientov výrobca Jardinico predstavuje luxusný terasový nábytok.

Kolekcia Jardinico Mauroo prichádza s neobmedzenými možnosťami prispôsobenými vášmu výberu a preferenciám. Jej modulárny dizajn a všestranné využitie sa premietlo do jedinečného konceptu, ktorý sa hodí na každú terasu. Kolekcia vyvinutá tak, aby prekonala všetky očakávania, pričom obsahuje vysokovýkonné vonkajšie vankúše s veľkým objemom.

Mauroo – Pohovka 1S spĺňa všetky očakávania pre komfortný oddych. Doplňte svoj vonkajší priestor s exkluzívnou kolekciou a užívajte si slnko alebo príjemný odpočinok pod ochranou tieňa po celé leto.

Jardinico – luxusný terasový nábytok pre vašu spokojnosť od Wellness world.

Rozmery

Veľkosť

Materiál

Farba

Vankúš

Inšpirácia

Najnovšie produkty