Wellness World

jardinico-terasovy-nabytok-sogni-jedalensky_stol-03

Sogni – Jedálenský stôl

Doplňte svoj vonkajší priestor exkluzívnou kolekciou a užívajte si slnko po celé leto.

Produkt do kolekcie Sogni s jedálenským priestorom, váľandou, ležadlom aj relaxačným kreslom. Prírodný teak s hrubým povrazom, ručne viazané lano, vzdušné vonkajšie vankúše a stolové dosky s drsným povrchom.
Sogni – Jedálenský stôl, kombinujepráškovo lakovaný hliník. Odolný voči vode a škvrnám a tropické tvrdé drevo s hladkou povrchovou úpravou a časťami z nehrdzavejúcej ocele. Jednoduchá údržba.

Sogni kolekcia od Jardinico bolo najskôr známe svojou veľkou, unikátnou váľandou s priemerom 230 cm, ktorý ponúka dokonalý spôsob relaxu. Vďaka úspechu túto kolekciu rozšírili o jedálenský priestor, ležadlo a relaxačné kreslo Cocoon. Prírodný teak sa krásne spája s hrubým povrazom a najjemnejším dotykom, aby vytvoril hrejivú atmosféru. Ponorte sa do ručne viazaného lana, vzdušných vonkajších vankúšov pre maximálne pohodlie. Dotknite sa stolových dosiek vyrobených z teaku s drsným povrchom.

Sogni – Jedálenský stôl je rovnako prínosom do celej zostavy, ktorou si doprajte komfortný oddych. Doplňte svoj vonkajší priestor s exkluzívnou kolekciou a užívajte si slnko po celé leto.

Jardinico – luxusný terasový nábytok pre vašu spokojnosť od Wellness world.

Rozmery

Veľkosť

Materiál

Farba

Inšpirácia

Najnovšie produkty