Wellness World

jardinico-nabytok-sogni-lehatko

Sogni – Lehátko

Doplňte svoj vonkajší priestor exkluzívnou kolekciou a užívajte si slnko po celé leto.

Ponorte sa do ručne viazaného lana, vzdušných vankúšov pre maximálne pohodlie, stolových dosiek vyrobených z teaku s drsným povrchom. Doplňte svoj vonkajší priestor s exkluzívnou kolekciou Sogni a užite si slnko po celé leto.

Sogni – Lehátko, PVC rám z Polyolefínu, odolným voči UV žiareniu, tkaný alebo viazaný ručne. Odolný voči vode a škvrnám. Jednoduchá údržba. Vankúš Cat. B – 100% roztok farbený akrylom.

Sogni kolekcia od Jardinico bolo najskôr známe svojou veľkou, unikátnou váľandou s priemerom 230 cm, ktorý ponúka dokonalý spôsob relaxu. Vďaka úspechu túto kolekciu rozšírili o jedálenský priestor, ležadlo a relaxačné kreslo Cocoon. Prírodný teak sa krásne spája s hrubým povrazom a najjemnejším dotykom, aby vytvoril hrejivú atmosféru. Ponorte sa do ručne viazaného lana, vzdušných vonkajších vankúšov pre maximálne pohodlie. Dotknite sa stolových dosiek vyrobených z teaku s drsným povrchom.

Sogni – Lehátko je rovnako prínosom do celej zostavy, ktorou si doprajte komfortný oddych. Doplňte svoj vonkajší priestor s exkluzívnou kolekciou a užívajte si slnko po celé leto.

Jardinico – luxusný terasový nábytok pre vašu spokojnosť od Wellness world.

Rozmery

Veľkosť

Materiál

Farby

Inšpirácia

Najnovšie produkty