Wellness World

jardinico-nabytok-tugu-pohovka-3S

Tugu – Pohovka 3S

Nová klasika súladu dizajnu a okolia pre pohodlie sedenia.

Produkt je súčasťou kolekcie Tugu, ktorá svojimi jemnými kontúrami prepája moderný a súčasný dizajn s okolím v kombinácií s príjemným vzhľadom a prináša remeselne spracované produkty pomocou ručne tkaného prútia.
Tugu – Pohovka 3S, rám kombinuje syntetické, vysokovýkonné termoplastické vlákno a ľanový matracový vankúš z Cat. B, napustený 100% roztokom farbeným akrylom. Odolný voči veľkým zmenám teploty. Jednoduchá údržba.

Kompletná kolekcia Tugu predvádza novú klasiku, ktorá prepája svoj dizajn s okolím. Jedinečné kusy vonkajšieho nábytku s jemnými kontúrami, ktoré vytvárajú rovnováhu medzi moderným a súčasným dizajnom v kombinácií s príjemným vzhľadom. Jedná sa o pravé remeselné spracovanie, oživené pomocou ručne tkaného prútia. Línie operadla majú oblé a hladké hrany, čo prispieva k pohodliu pri sedení. Ponorte sa do vzdušných vankúšov a vychutnajte si pohodu v plnej paráde.

Tugu – Pohovka 3S obohacuje celú zostavu, ktorá Vám zabezpečí komfortný oddych. Doplňte svoj vonkajší priestor s exkluzívnou kolekciou a užívajte si slnko po celé leto.

Jardinico – luxusný terasový nábytok pre vašu spokojnosť od Wellness world.

Rozmery

Veľkosť

Materiál

Farby

Galéria

Inšpirácia

Najnovšie produkty