Wellness World

jardinico-dekoracie-vonkajsie osvetlenie-solore

Vonkajšie osvetlenie – Solore

Vyrobené pre relax a oddych.

Kolekcia Solore poskytuje teplé svetlo. Lampa je dobíjateľná a ovládateľná na diaľku. Lampu je možno zavesiť na strop alebo položiť na zem.

Kolekcia Vonkajšie osvetlenie – Solore prichádza s vonkajšími svetlami, ktoré poskytujú teplé svetlo na letné večery. Lampu môžete dobíjať prostredníctvom solárnej energie alebo pomocou USB a taktiež smartfónom ovládať na diaľku. Lampu je možno všestranne využiť, či zavesením na strop alebo položením na zem. Pohrajte sa s rôznymi tvarmi či veľkosťami a doprajte Vášmu exteréru dokonalé večerné osvetlenie.
Záhradné svietidlá z kolekcie Jardinico Dekorácie od belgických dizajnérov majú jednoduchú údržbu. Kolekcia Jardinico Solore lampáše prichádza s možnosťami prispôsobenými vášmu výberu, vkusu a preferenciám. Svojou všestrannosťou tieto svietidlá výborne kombinujú celkový koncept pre záhradný a terasový nábytok od Jardinico.

Vonkajšie osvetlenie – Solore spĺňa všetky očakávania pre komfortný oddych. Doplňte svoj priestor exkluzívnou dekoráciou a užívajte si príjemný odpočinok vo svetle záhradného lampáša.

Jardinico – luxusný terasový nábytok a dekorácie pre vašu spokojnosť od Wellness world.

Rozmery

Veľkosť slnečníka

Materiál

Farba lamáša

Najnovšie produkty