Wellness World

Vyberte si, čo Vás zaujíma

Výsledok hľadania

Borocay

Borocay je najnovším prírastok so žulovou základňou a otváraním pomocou páky so samozamykacím rebríkovým systémom na stĺpe.

Antego

Slnečník Antego prináša nové tvary s priemerom až do 350 cm, dodáva sa v mnohých povrchových úpravách a farbách, ľahká manipulácia.

Moorea

Elegantný, bezchybne fungujúci slnečník. Má poškriabaný teakový rám, prirodzený a drsný vzhľad, plynulé otváranie a zatváranie.

Cuba

Kuba je nadčasová klasika v kolekcii Attitude. Predvádza remeselné spracovanie dreva spolu s nehrdzavejúcou oceľou.

Amalfi

Amalfi slnečník je prispôsobený tak, aby sa zmestil do menších aj väčších priestorov. Má luxusný vzhľad a poskytuje maximálny pocit pohodlia.

Togo

Slnečník Togo pre elegantný a diskrétny dotyk vašej terasy, ktorý nestráca na sile, ideálny bez ohľadu na veľkosť a prostredie.

Borneo

Slnečník Borneo s drevenou rotačnou konštrukciou ponúka príjemne pohodlie a moderný dizajn, ktorý upúta pozornosť každého návštevníka.

Malibu

ideálny slnečník Malibu na menšiu terasu alebo k bazénu. Desať farebných kombinácií, šest veľkostíi v okrúhlom, štvorcovom a obdĺžnikovom tvare.

Jardinico Attitude

Kolekcia Attitude Kolekcia Caractère Kolekcia Doplnky Kolekcia Attitude prináša vonkajšie slnečníky, ktoré vyhovujú preferenciám každého. Hliníková alebo drevená konštrukcia zaručuje robustnosť slnečníkov a farebné prevedenia

Kingston

Veľký slnečník s plachtou 12-16m2 v 13 farbách, pevná hliníková konštrukcia v troch odtieňoch, 300kg žulová základňa. Jednoduchá údržba.

Nenašli ste čo ste hľadali?

Hľadať znova