Wellness World

Vyberte si, čo Vás zaujíma

Výsledok hľadania

Luna LED svetlo

Luna LED svetlo s teplým osvetlením a vstavaným držiakom na hlinikovom ráme slnečníka pre spríjemnenie večerného oddychu.

Ochranný kryt

Najlepšia ochrana na zabezpečenie vášho vonkajšieho slnečníka pred zlými poveternostnými podmienkami a dlhým nepoužívaním.

Spájací žlab

Jardinico spájací žlab na odtekanie vody požadovanými smermi. Dostupný v rovnakej farbe ako slnečník, aby spolu dokonale ladili.

Čistiace prostriedky

Kameňoví čistič s vankúšikom, aplikačnou handričkou, chráničom a čistiacim prostriedkom na prírodný kameň s obsahom 500ml.

Opravný náter

Opravný náter na práškovo lakované povrchy konštrukcií slnečníkov. Ideálny na retušovanie malých povrchových poškodení.

Kolieska na základňu Lucca

Kolieska na základňu Lucca vo svetlosivom a tmavosivom prevedení pre slnečníky Malibu, Cuba a Moorea z kolekcie Jardinico Attitude.

Doplnky k slnečníkom

Kolekcia Attitude Kolekcia Caractère Kolekcia Doplnky Doplnky ku slnečníkom Jardinico Pri každej ploche v exteriéri, na terase aj v záhrade je potrebné príslušenstvo na zvýšenie

Terasový nábytok

JARDINICO-PANTONEP179-12U-100%_registered_OPMAAK-04-2020 Pozri sortiment Vyrobené pre tieň a vonkajšie bývanie https://youtu.be/16djftQ1j3Ehttps://youtu.be/Nbu0p8RSTf0 Nechajte sa nami inšpirovať pre život vonku. Krásne miesto, kde sa stretávame, odpočívame a vytvárame

Nenašli ste čo ste hľadali?

Hľadať znova