Wellness World

jardinico-slnecniky-caractere-JCP.4_Series-01

1 Slnečníky Jardinico

JCP.4 Series

BOČNÝ HLINÍKOVÝ STĹP

Sériu Four je možné využiť ako na súkromnú útulnú terasu, tak aj na veľké projekty, ako sú hotely, verejné budovy, rezorty a bazény. Výnimočne robustný vonkajší slnečník s elegantným a luxusným vzhľadom.

Séria JCP Four z kolekcie Caractère sa často využíva na súkromnú útulnú terasu aj na veľké projekty, ako hotely, verejné budovy, rezorty a bazény. Výnimočne robustný vonkajší slnečník s elegantným a luxusným vzhľadom. S podporou 245 kg základne a jej rozmerov je táto séria dokonalým spojením belgického dizajnu, obrovskej sily a zaručenej kvality. Každý model ponúka veľké množstvo tieňa pričom sa ľahko obsluhuje a udržiava. Vyberte si farbu, ktorá vyjadruje váš štýl a osobnosť. Farba, ktorá upúta a dodá energiu alebo skôr farba, ktorá dodá pokoj a rovnováhu. Sériu Four si môžete vybrať v štyroch veľkostiach, šiestich rôznych farbách rámu a rôznych farbách plachiet.

Kolekcia Caractère prináša exkluzívny belgický dizajn. Navrhnutá s citom pre detail a dokončená s tou najväčšou starostlivosťou. Aj Séria JCP Thre má perfektnú slnečnú clonu, preto konečná úprava akéhokoľvek vonkajšieho priestoru slnečníkmi tejto rady umožňuje diskrétny luxus pre vašu záhradu alebo terasu.

Tvorcovia slnečníkov Caractère spájajú ich kvalitu, estetiku a odolnosť v modernom a náročnom svete exteriérového bývania.


PLNÝ HLINÍKOVÝ RÁM JCP.4 Series

Kolekcia Caractère čerpá svoju silu z celo hlinikového rámu aj systému otvárania.

  • Extra pevný hliníkový rám s hrúbkou profilu 3 mm.
  • Ultra tesný vzhľad vďaka 10° uhlu sklonu.
  • Elegantný a plynulý prechod z rámu na základňu slnečníka.
  • Jednoduchá obsluha a údržba.

 

VONKAJŠIE LÁTKY JCP.4 Series

Materiály látok pre vonkajšie dáždnikové striešky Caractère zohľadňujú intenzívne použitie, vystavenie slnku, vetru a dažďu. Jardinico pracuje len s látkami najlepšiej kvality luxusného vzhľadu, vyrobené z akrylových priadzí kolekcie Sunbrella® PLUS Marine. Ich globálne referencie potvrdzuje aplikovanie v námorníctve. Látky spľňajú 100% recyklovateľnosť.

Výkon
Priadze použité na výrobu látok sú farbené pomocou tekutých akrylových roztokov, z ktorých po extradácií a následnej úprave dopomáhajú látkam k ich farebnej stálosti, odolnosti voči vyblednutiu a pôsobeniu UV slnečného žiareniu.

Odolné voči škvrnám a vodeodolné
Všetky látky majú povrchovú úpravu, vďaka ktorej látka odpudzuje vodu a škvrny. Záter na rubovej strane robí látku nepremokavou, odolnou voči plesniam a skracuje dobu schnutia na minimum. Pozrite si prosím náš produktový list alebo webovú stránku, kde sa dozviete viac o tom, ako sa starať a udržiavať vaše tkaniny.

LOXX®

Nerezová oceľ LOXX® uľahčuje pripevnenie a odstránenie striešky z rámu, aby ste ju mohli vymeniť alebo umyť.

OCELOVÝ ZÁKLAD JCP.4 Series

Vonkajšie podstavce dáždnikov Caractère exkluzívne navrhnuté pre túto kolekciu.
Navrhnuté a vyrobené v Belgicku.
Veľká podpora dáždnika vďaka jeho vysokej hmotnosti.
Oceľové plechy žiarovo pozinkované s hrúbkou 15 mm.
Súčasťou balenia sú štyri elegantné kolieska, ktoré sa otáčajú o 360° a každé má brzdu na zaistenie slnečníka na mieste. Kolesá sú už namontované na základni.

Rozmery

Veľkosť slnečníka

Materiál

Farba Stĺpa slnečníka

Farba Plachty slnečníka

Inšpirácia

Príslušenstvo

Základňa slnečníka

Ostatné doplnky

Najnovšie produkty