Wellness World

Vyberte si, čo Vás zaujíma

Výsledok hľadania

Dekorácia – Uterák

Bavlnená plážová osuška s vyšívaným logom, dostupná v dvoch farbách. Prislušenstvo dodávané k terasovým nábytkom Jardinico.

Dekorácia – Duncan

Jedinečný bočný stolík Duncan vyrobený z masívneho teakového dreva. Možno ho skombinovať samostatne alebo s iným nábytkom.

Dekorácia – Antibes Wine

Chladiaca nádoba na sekt, vyrobená Belgickými dizajnérmi z teakového dreva a nerezových častí pre lepší pôžitok a vychutnanie vína.

Keramika – Terra

Keramické kvetináče rôznych veľkostí na výber, zemité farby pre čistý a moderný vzhľad s hrubou štruktúrou, vyrobené z prírodných materiálov.

Keramika – Cumino

Kolekcia Cumino s moderným dizajnom so zaoblenými líniami, nadčasovými farbami, vyrobený z prírodných materiálov. Opäť mrazuvzdorná.

Vonkajšie osvetlenie – Solore

Kolekcia Solore poskytuje teplé svetlo. Lampa je dobíjateľná a ovládateľná na diaľku. Lampu je možno zavesiť na strop alebo položiť na zem.

Vonkajšie osvetlenie – Integra

Nádherné lampáše vyžarujúce luxus a teplo svojím zaobleným tvarom, materiálom a farbou. Cez oceľovú formu presvitá trblietavé svetlo a žiara.

Vonkajšie osvetlenie – Candela

Doplnok pre moderný a elegantný vzhľad na terase. Candela hliníkové lampáše s práškovým nástrekom a sklenenou vložkou. Odolný voči vode a škvrnám.

Vonkajšie osvetlenie – Antibes

Lampáše Antibes sú vyrobené z teaku so sklom a komponentmi z nehrdzavejúcej ocele. Rôzne veľkosti tvoria dobrý set a sú pekným doplnkom na terase.

Koberec – Vasco

Vasco kombinuje dve farby s tkanou štruktúrou v štyroch veľkostiach. Ultra tenký koberec aj pre vonkajší priestor, 100% recyklovaný materiál.

Nenašli ste čo ste hľadali?

Hľadať znova