Wellness World

Vyberte si, čo Vás zaujíma

Výsledok hľadania

Bistro – Štvorcový stôl

Hliníkový základ, stolová doska, vhodný doplnok pre ručne tkané jedálenské kreslá alebo skladacie stoličky. Táto kolekcia sa dokonale hodí pre každú malú alebo veľkú terasu.

Bistro – Okrúhly stôl

Hliníkový základ, stolová doska, hvodný doplnok pre ručne tkané jedálenské kreslá alebo skladacie stoličky. Táto kolekcia sa dokonale hodí pre každú malú alebo veľkú terasu.

Bistro – Lehátko

Hliníkový konštrukcia, lakované pvc lano, ručne tkané alebo viazané, odoláva vode, škvrnám a UV žiareniu. Vhodné pre každú malú alebo veľkú terasu. Jednoduchá údržba.

Bistro – Jedálenské vysoké kreslo

Hliníkový základ, pvc lano, ručne tkané alebo viazané, odoláva vode, škvrnám a UV žiareniu. Vhodné pre každú malú alebo veľkú terasu. Jednoduchá údržba.

Bistro – Jedálenské kreslo

Hliníkový základ, lakované, ručne tkané alebo viazané pvc lano, odoláva vode, škvrnám a UV žiareniu. Vhodné pre každú malú alebo veľkú terasu. Jednoduchá údržba.

Terasový nábytok

JARDINICO-PANTONEP179-12U-100%_registered_OPMAAK-04-2020 Pozri sortiment Vyrobené pre tieň a vonkajšie bývanie https://youtu.be/16djftQ1j3Ehttps://youtu.be/Nbu0p8RSTf0 Nechajte sa nami inšpirovať pre život vonku. Krásne miesto, kde sa stretávame, odpočívame a vytvárame

Nenašli ste čo ste hľadali?

Hľadať znova