Wellness World

Vyberte si, čo Vás zaujíma

Výsledok hľadania

JCP.1 Series

Séria Caractère One prekvapí svojou pevnosťou. Slnečník má hladkú líniu a elegantný nádych. Otvára sa pomocou systému push-up až kým posúvač automaticky nezapadne na miesto. Farby rámu, látok a modely na výber.

JCP.2 Series

Séria Caractère Two ponúka vonkajšie slnečníky poskytujúce až 25 m2 tieňa. Vďaka teleskopickému systému môžete stabilný slnečník plynulo otvárať a zatvárať. Je ľahko presúvateľný. Farby rámu, látok a modely na výber.

JCP.3 Series

Do kolekcie Caractère zapadá aj najikonickejší model – Séria Three. Slnečník, ktorý sa stane srdcom vašej záhrady, ideálny na ochranu pred slnkom. Každý model sa bezproblémovo pohybuje a obsluhuje. Farby na výber.

Jardinico Caractère

Kolekcia Attitude Kolekcia Caractère Kolekcia Doplnky Exkluzívny dizajn, vytvorený s citom pre detail. Dokonalý vonkajší slnečník dotvorí každú záhradu či terasu, ako aj akýkoľvek náročný

JCP.4 Series

Sériu Four je možné využiť ako na súkromnú útulnú terasu, tak aj na veľké projekty, ako sú hotely, verejné budovy, rezorty a bazény. Výnimočne robustný vonkajší slnečník s elegantným a luxusným vzhľadom.

JCP.5 Series

Slnečník JCP.501 sme privítali pred dvoma rokmi a ukázal sa ako ideálny model pre pohostinstva. So štyrmi samostatnými vonkajšími dáždnikmi s rozmermi 300 x 300 cm na jednom centrálnom stĺpe ponúka tento model 40 m2 tieňa.

JCP.6 Series

Séria JCP.6 od belgických dizajnérov, ozdoba každej veľkej terasy, kombinuje dva vonkajšie dáždniky s rozmermi 300 x 300 cm, ktoré možno nezávisle otvárať, zatvárať a nakláňať. Spolu poskytujú 18m2 tieňa.

Terasový nábytok

JARDINICO-PANTONEP179-12U-100%_registered_OPMAAK-04-2020 Pozri sortiment Vyrobené pre tieň a vonkajšie bývanie https://youtu.be/16djftQ1j3Ehttps://youtu.be/Nbu0p8RSTf0 Nechajte sa nami inšpirovať pre život vonku. Krásne miesto, kde sa stretávame, odpočívame a vytvárame

Nenašli ste čo ste hľadali?

Hľadať znova